جمعه, 16 خرداد 1399


telegramm

instagram-page

masiryab

taghvim

masiryab

emam_khomeyni_logo

emam_khomeyni_logo

BannerVahedha

 

معرفى آموزشكده فنى و حرفه اى سما مشهد

 

آیین جشن و بزرگداشت روز دانشجو روز سه شنبه 20 آذر ۹۷ و با حضور جناب آقای دکتر کبیری سرپرست دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد مشهد ، ریاست ، معاون آموزشی و جمعی از اساتید آموزشکده سما و با استقبال حداکثری دانشجویان برگزار گردید.. در ابتدای مراسم دکترکبیری ضمن تبریک این روز به دانشجویان در سخنانی روز دانشجو را به عنوان پیوند بین تخصص و تعهد نام برد و عنوان کرد و افزود: دانشجویان امید و آینده کشور هستند.
در ادامه مراسم: دکتر رئوف شیبانی ریاست آموزشکده سما ضمن تبریک این روز فرخنده به دانشجویان و حاضرین در مراسم، گزارش تکمیلی در خصوص فعالیتها و آمار کلی دانشجویان در آموزشکده سما ایراد نمودند.
وی با اشاره به امکانات موجود در آموزشکده سما افزود: این مرکز جهت ورود دانشجویان به مرحله عمل گرایی با توجه به امکانات و تجهیزات آموزشی در میان آموزشکده های سطح کشور در جایگاه خاصی قرارا دارد.
رئوف شیبانی در ادامه سخنان خود به این نکته اشاره نمود که عمل گرایی برای آینده شغلی دانشجویان در آموزشکده سما می تواند آورده بیشتری نسبت به علم آموزی داشته باشد. ایشان دیدگاه اصلی آموزشکده و تلاش اساتید را در جهت تربیت تکنیسین متخصص و صوق دادن دانشجویان به سمت عملگرایی در بازار و ایجاد شوق و اشتیاق در بازار کار دانست.
پخش نماهنگ مذهبی، اجرای تأتر و شعبده بازی و تقدیر از دانشجویان ممتاز علمی در سال تحصیلی 97-96 از دیگر برنامه های مفرح و شاد این مراسم بود.