سه شنبه, 29 خرداد 1397


ertebat riasatt

telegramm

instagram-page

masiryab

taghvim

ruzshomar

masiryab

emam_khomeyni_logo

emam_khomeyni_logo

BannerVahedha

 

 • طی مراسمی که در محل سالن همایش های جهاد دانشگاهی و با حضور شهردار مشهد ، ریاست و معاونین جهاد دانشگاهی در هفته بزرگداشت مقام معلم و مقارن با گرامیداشت زاد روز فردوسی برگزار شد جناب آقای مهندس بحیرایی مدیر محترم گروه رشته گرافیک آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد مشهد برای دومین سال متوالی بعنوان مدرس نمونه گروه هنر انتخاب گردیدند.
  آموزشکده سما افتخار کسب شده را به ایشان و جامعه معلمین تبریک و تهنیت عرض می نماید.

 • در راستای آشنایی با فرآیند تولید و تجهیزات نیروگاهی، همچنین افزایش سطح دانش و معلومات دانشجویان، تعداد 30 نفر از دانشجویان رشته برق آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد مشهد  در تاریخ  97/02/31 از سایت نیروگاه طوس بازدید نمودند.

به همت دفتر مشاوره آموزشکده سما اولين جلسه كارگاه مهارتهاي تحصيلي سه شنبه 11 ارديبهشت ماه 97 برگزار گرديد. اين كارگاه در سه جلسه و با هدف پيشگيري از افت تحصيلي دانشجويان و همچنين آموزش مهارتهاي تحصيلي در دانشگاه و آماده شدن براي امتحانات برگزار و در خصوص عوامل موثر در یادگیری از جمله روشهاي صحيح مطالعه، هدف گذاري، برنامه ريزي تحصيلي و مديريت اضطراب امتحان بحث و تبادل نظر گردید.

به همت دفتر مشاوره كارگاه مهارتهاي هفتگانه زندگي در آموزشكده سما برگزار گرديد. اين كارگاه بصورت سلسله جلسات از اسفندماه 96 آغاز و در ارديبهشت ماه 97 پايان يافت. اين دوره با هدف پيشگيري و آموزش برگزار و سرفصل و موضوعات مورد بحث آن شامل: مهارت خودآگاهي، مقابله با استرس، ارتباط مؤثر، حل مساله، تصميم گيري، كنترل خشم و تفكر خلاق تام داشت كه مورد رضايت شركت كنندگان قرار گرفت، و تست هاي روانشناسي مرتبط با هر ممهارت نيز براي شركت كنندگان اجرا گرديد. سركار خانم عراقيان روانشناس باليني تدريس اين دوره آموزشي را برعهده داشتند.

 

 • کسب چند عنوان قهرمانی در مسابقات ورزشی دانشجویان دختر آموزشکده های فنی و حرفه ای سما استان خراسان رضوی توسط تیم اعزامی آموزشکده سما مشهد، این دوره از مسابقات در اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی تربت حیدریه و با حضور 4 تیم از استانهای خراسان رضوی به مدت 2 روز در رشته های والیبال و تنیس روی میز برگزار گردید. 
  که در پایان تیم دانشجویان دختر آموزشکده سما مشهد توانست در رشته والیبال با غلبه بر تیمهای نیشابور و تربت حیدریه مقام اول این دوره از مسابقات را بدست آورد. 
  همچنین تیم 3 نفره تنیس روی میز آموزشکده سما مشهد با غلبه بر حریفان خود توانست جایگاه اول و سوم انفرادی مسابقات را کسب نماید. 
  آموزشکده سما مشهد ضمن تبریک این موفقیت بزرگ و آرزوی توفیق و سربلندی برای این ورزشکاران ارزنده، از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیقات روز افزون در تمامی مراحل زندگی برای این عزیزان آرزومندیم.