یکشنبه, 28 مهر 1398


telegramm

instagram-page

masiryab

taghvim

masiryab

emam_khomeyni_logo

emam_khomeyni_logo

BannerVahedha

 

samamashhad_1567321984.jpg

با هدف افزایش سطح توان امدادی در برخورد با حوادث در تاریخ ۲۷ مرداد ماه یک دوره 22 ساعته به مدت ۵ روز در این مرکز برگزار گردید، که در پایان متقاضیان با شرکت در آزمون علمی و کتبی در تاریخ ۷ شهریور دوره خود را به اتمام رساندند. به قبول شدگان در این آزمون گواهی نامه بین المللی هلال احمر اعطا خواهد شد.

samamashhad_1567313240.jpg

همزمان با دهه اول محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله (ع) و اصحاب باوفای ایشان، در اولین روز از این ماه عزیز در مورخ یکشنبه 98/06/10 قرائت زیارت عاشورا در محل حسینیه سیدالشهدا این مرکز برگزار گردید.

 

DSC 0287

آئین گرامیداشت روز کارمند با حضور جناب آقای دکتر کبیری معاون آموزشهای عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، معاونین و جمعی از کارکنان و اعضای هیأت علمی آموزشکده در مورخ شنبه 98/06/09 در محل سالن اجتماعات این مرکز برگزار گردید.
دکتر کبیری در ابتدای مراسم ضمن تبریک روز کارمند، در سخنانی همکاری و تعامل سازنده بین همکاران و سایر قسمتها را در پیشبرد اهداف آموزشکده بسیار موثر دانست. وافزود در آموزشکده بخش عظیمی از فعالیتها بر دوش شما کارمندان گرانقدر قرار دارد. این روز فرصت مغتنمی است تا از خدمات و فعالیت های شما عزیزان در بخشهای مختلف قدردانی نماییم.
در خلال این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای بی شائبه ریاست و معاونین آموزشی و پشتیبانی سابق آموزشکده سما مشهد، با اهدای لوح تقدیر و هدیه از این عزیزان تقدیر بعمل آمد.
در پایان این مراسم با اهدای شاخه گل از کارکنان خدوم آموزشکده تقدیر گردید.

ادامه مطلب: ‎برگزاری مراسم گرامیداشت روز کارمند در آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد مشهد

samamashhad 1566707487

امیر دانایی دانشجوی رشته تربیت بدنی آموزشکده سما مشهد، در ادامه کسب افتخارات خود در مسیر پروژه سون سامیت یا همان فتح 7 قلعه مرتفع جهان، موفق به فتح قلعه البروس شد. این قلعه که در کشور روسیه واقع شده به بام اروپا مشهور است. دانایی در مسیر این صعود پس از 9 ساعت پیمایش فنی و گذشت از مسیرهای دشوار توانست به این موفقیت دست پیدا کند. در ادامه پروژه صعود قرار است به زودی عازم آفریقا شود تا برای صعود به بام آفریقا تلاش کند.
آموزشکده سما مشهد برای ایشان موفقیت و سربلندی در تمامی عرصه های زندگی آرزومند است.

samamashhad 1562476289 2

‎اختتامیه دوازدهمین جشنواره کشوری طرح قدس دآنش آموزان در تاریخ 98/4/16 ساعت 8صبح با حضور آقای دکتر منظری توکلی معاون محترم آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و جناب آقای دکتر سروری مجد ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و همچنین جناب آقای دکتر کبیری معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد مشهد (سما) آغاز گردید.

به منظور جذب ، سازماندهی و تربیت دانشجویان جهت آماده سازی در انجام خدمات امدادی و اجتماعی مورد نیاز جامعه به ویژه هنگام بروز حوادث طبیعی ، انتخابات از بین واجدین شرایط و با مشارکت حداکثری دانشجویان در مورخ دوشنبه 98/03/13 در محل آموزشکده سما برگزار گردید.
که در خاتمه بعد از شمارش آراء از میان 9 کاندید ، 7 نفر با کسب بیشترین آراء انتخاب که از این میان، 1 نفر بعنوان دبیر کانون، 1 نفر نایب دبیر و سایر برگزیدگان بعنوان اعضای شورا تعیین می گردند.